mellat-pay

Untitled 1

ent-moshavere1

تماس با ماshop

email

تدریس خصوصی کلیه زبان های خارجی

 

 

در صورتی که امکان شرکت در کلاس های عمومی با اساتید ایرانی و خارجی را ندارید، موسسه هامون این امکان را فراهم کرده است تا اساتید مجرب و مورد اطمینان خود را برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی، فرانسوی، روسی، ایتالیایی، اسپانیایی، عربی، آلمانی... به منزل یا محل کار شما بفرستد.

بامتخصصین هامون ،زبان انگلیسی را، همانند زبان مادری صحبت کنید.

چرا باید زبان را در کلاس خصوصی یاد گرفت؟

همه می دانند که آموزشگاه ها دوره های آموزش را به درازا می کشانند در حالیکه زمان آموزش را می توان در کلاس خصوصی تا چند برابر کاهش داد.

همه می دانند که کلاسهای عمومی برای هر دانش آموز حدودا 5 دقیقه زمان جهت تمرین مکالمه وجود دارد در حالیکه این زمان در کلاس خصوصی حداقل به 60 دقیقه مفید می رسد.
با در نظر گرفتن اتلاف وقت در کلاس عمومی و اتلاف وقت در رفت و آمد ها به آموزشگاه هزینه کلاس عمومی بیشتر از خصوصی می شود   .

همه می دانند که داشتن استاد ممتاز در کلاس کاملا" اتفاقی می باشد و مدیریت آموزشگاه برای شما   مدرس انتخاب می نماید در حالیکه در کلاس خصوصی خود شما هستید که استاد را انتخاب می کنید.

همه می دانند که ادامه آموزش در آموزشگاه با استاد ممتاز ضمانتی ندارد و اکثرا" منجر به تعویض مدرس می شود در حالیکه به محض یافتن مدرس مورد نظر اطمینان دارید که تا حتی تا مرحله پیشرفته نیز مدرس همراه شما خواهد بود.

همه می دانند که غیبت در جلسات عمومی منجر به هدر رفتن هزینه شما برای آن جلسه می شود در حالیکه در کلاس های خصوصی فقط جلسه به تعویق می افتد و هزینه ای از شما کسر نمی شود( البته فقط تا 3 جلسه).

افراد مختلف با روحیه، سن، وسلایق متفاوت شروع به یادگیری زبان می کنند و به این دلیل مدرس مجبور به انتخاب فقط یک روش تدریس نموده و منجر به پایین آمدن بازدهی کلاس می شود

خدمات آموزشی:

     تدریس خصوصی زبان انگلیسی

     تدریس خصوصی زبان آلمانی

     تدریس خصوصی زبان چینی

     تدریس خصوصی زبان فرانسوی

     تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

     تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

آموزش خواندن Reading

آموزش شنیدار Listening

آموزش کامل مکالمه تجاری و روزمره Speakingهمراه با تقویت روحیه برای مکالمه

آموزش لغت Vocabulary

آموزش گرامر Grammar

آموزش نوشتار Writing

داستان کوتاه Short Story

پیامک های آموزش زبان مطبوعاتی

سیستم خبر نویسی و تیتر های خبری در زبان انگلیسی فرمت های خاص خود را دارند و یکی از مشکلاتی که عموما زبان آموزان با آن رو برو هستند خواندن متون مطبوعاتی و درک خبر های انگلیسی است. موسسه هامون تصمیم گرفته است جهت رفع این مسئله دوره آموزش لغات پر کاربرد اخبار انگلیسی را از طریق پیامک های آموزشی و خبرنامه برای زبان آموزان علاقه مندان برگزار نماید. در این نوع آموزش؛ زبان آموزان هر روز در ساعت مشخص پیامکی آموزشی شامل یک لغت یا اصطلاح همراه با معنی و مثال به زبان انگلیسی دریافت می کنند. این دوره آموزشی 3 ماهه خواهد بود و در این مدت 90 پیامک آموزشی همراه با معنی و مثال برای متقاضیان ارسال خواهد شد. در کنار ارسال پیامک های آموزشی، اخبار کوتاه همراه با متن، معنی لغات به انگلیسی برای کاربران ارسال خواهد شد.

مشخصات دوره:

3 ماه آموزش لغات پر کاربرد مطبوعاتی از طریق پیامک (ساعت 8 شب(

ارسال خبر کوتاه انگلیسی همراه با معنی لغات از طریق خبرنامه هفته ای دو بار

آمادگی آزمون های بین المللی

آزمون GMAT

آزمون تولیمو TOLIMO

آزمون MCHE یا MSRT

آزمون آیلتس IELTS

آزمون تافل TOFEL

تدریس خصوصی ، نیمه خصوصی و گروهی زبان انگلیسی ویژه شرکت ها و سازمان ها و فعالان عرصه تجارت

تدریس زبان انگلیسی تجاری (معاشرت با بازدیدکنندگان خارجی، جلسات کاری، تلفن و ایمیل، ارائه کاری، فنون مذاکره و... (

مشتریان هامون

moshtarimain

خدمات انتشارات

 

 

 

                                    بزودی...